ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

12.08.2019

TESCAN Brno II. etapa

V roce 2013 jsme dodali sanitární příčky do jedné z budov brněnské firmy TESCAN. Zákazník byl s naší prací spokojen a pro další etapu si opět vybral naše sanitární příčky, dále umyvadlové desky a interiérové obklady stěn. Sanitární příčky jsou ve variantě Komfort nerez s horizontální nadstavbou, plošný materiál HPL tl. 12 mm, skladový dekor U12188 VV – světle šedá od Pfleiderera. Umyvadlové desky jsou rovněž z HPL tl. 12 mm a obklad stěn je z DTDL tl. 18 mm, dekor Coco Bolo přírodní od Eggeru.

8.08.2019

Letní scéna Špilberk

Pokud se letos v létě chystáte na Špilberk do letního kina nebo na jinou venkovní akci, budete mít k dispozici toalety se sanitárními příčkami naší výroby. Jedná se o variantu Klasik s laminem tl. 25 mm a skladovým dekorem 112 PE – světle šedá od Kronospanu.

5.08.2019

Depozitář Národní knihovny Praha

Depozitář Národní knihovny v Praze Hostivaři je unikátní stavba, která vznikla v 90-tých letech minulého století rekonstrukcí, přístavbou a nástavbou výstavnické haly z 60-tých let. V rámci současné rekonstrukce jsme dodali sanitární příčky ve variantě Klasik HPL nerez. Tato varianta má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD v celkové tloušťce 25,7 mm a nosnou konstrukcí z nerezu. Architekt vybral dekor 0753 Cool Grey Medium FH od Fundermaxe.

30.07.2019

LDN Řečkovice

ADI interiér je výrobce atypického nábytku se specializací na sanitární příčky, ale zdaleka nevyrábíme jenom je. Objekt bývalé vojenské ubytovny v Řečkovicích prošel kompletní rekonstrukcí a vznikla nová LDN. Naše firma získala dodávku truhlářských výrobků zahrnující vybavení lůžkových pokojů, šatní skříňky, lavice, sanitární příčky.

26.07.2019

Centrum Krakov Praha

Centrum Krakov je obchodní centrum o třech nadzemních patrech a téměř 14 000 m2 obchodních ploch s širokým spektrem obchodů. Veřejná WC ve všech patrech byla zcela nahrazena novými krásnými sanitárními příčkami z naší dílny. Jedná se o variantu Komfort nerez s plošným materiálem HPL tl. 12 mm v dřevodekoru 0229 FH Silvretta od rakouského výrobce plošných materiálů Fundermax.

22.07.2019

Hotel Ibis – kanceláře Na Poříčí Praha

Další zákazník požadoval zajištění intimity výkonu a my jsme mu nabídli provedení sanitárních příček CELOKABINA. Jedná se o modifikaci varianty Clear s plošným materiálem DTDL tl. 30 mm v dekorech Pine Blue a Pine Red od německého výrobce plošných materiálů Pfleiderera.

18.07.2019

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha sám sebe označuje za největší aquapark ČR a nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Naše firma se podílela na rozšíření sprchoven a dodala sanitární příčky a boxy na odkládání osobních věcí. Sanitární příčky jsou ve variantě Komfort nerez, která je určená právě do sprch, v dekorech 0259 FH Zorro a 2206 FH Fango, oboje od Fundermaxe.

15.07.2019

Změna názvosloví

Variantu Classic jsme přejmenovali na Klasik, Comfort je nově Komfort.
Většina zákazníků pravděpodobně změnu nezaznamená, ale pro jistotu na to upozorňujeme, abyste byli informováni.

15.07.2019

Sportovní hala Sadová Napajedla

Sportovní areál procházel stavebními úpravami a ADI dodalo sanitární příčky. Tentokrát se jedná o variantu Komfort nerez v dekoru světle šedá. Tato varianta jako plošný materiál HPL tl. 12 mm a nosnou konstrukci z nerezu.

10.07.2019

Olympia Mladá Boleslav

Realitní skupina CPI Property Group zahájila plánovanou rekonstrukci obchodního centra Olympia Mladá Boleslav. Modernizací prochází hypermarket, pasáž, relaxační zóny i samotné prodejní jednotky. Do 1. části - nové zrekonstruované toalety u hypermarketu Albert -  jsme dodali zrcadlové stěny, skříňky pod umyvadla, lavice, sanitu a obklad z HPL.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj