ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

21.06.2019

Úpravy hotelu Sen v Senohrabech u Prahy - 3. díl - vzorový pokoj II

Do skupiny AD Group přibyla nová sesterská firma – hotel Sen v Senohrabech u Prahy. 
ADI má starosti všechny interiéry a nábytek.
Pořád jedeme dál...

14.06.2019

Kulturní dům Peklo Plzeň

Kulturní dům Peklo je novorenesanční stavba v Pobřežní ulici v Plzni provedená staviteli Hůlou a J. Austerem. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Naše firma se zúčastnila jeho částečné rekonstrukce. Na toaletách budou nově sloužit sanitární příčky z naší výroby, varianta Classic HPL v dekoru 0756 FH Warmgrau Mittel. Varianta Classic HPL má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD a nosnou konstrukcí z hliníku s povrchovou úpravou komaxit.

6.06.2019

Restaurace a penzion Na Sklepích Chrudim

Do kompletně opravené restaurace a penzionu Na Sklepích v Chrudimi si zákazník vybral sanitární příčky v naší variantě Comfort nerez, dekor 0851 FH Winterweiss od Fundermaxe. Varianta Comfort nerez se skládá z plošného materiálu HPL tl. 12 mm a nosné konstrukce z nerezu. Je vhodná jak na toalety, tak do vlhkých prostor sprch.

3.06.2019

MB Tool Třebčín

Zákazníkům, kteří vyžadují zajištění intimity výkonu, nabízíme a doporučujeme jakoukoliv z našich variant v provedení buď s nadstavbou nebo jako CELOKABINA. Ve firmě MB Tool v Třebčíně zvolili nadstavbu, protože mezipříčky měly zachovalé vyzděné. Jedná se o naši variantu Classic, lamino tl. 25 mm ve skladovém dekoru světle šedá. Nosné profily jsou z hliníku s povrchovou úpravou komaxit RAL 9006, bílý hliník.

29.05.2019

Vinařství Annovino Lednice

Lednické vinařství Annovino nabízí to nejlepší z Lednicko-valtického areálu. Kromě vlastních vinohradů využívá ke zpracování hrozny z univerzitních vinohradů Mendelovy univerzity - vinařské fakulty. Do prostor jeho toalet jsme dodali sanitární příčky ve variantě Classic nerez se skrytými kovy, dekor antracit. Tato varianta má jako plošný materiál lamino tl. 25 mm, všechny kovy jsou z nerezu a jsou maximálně skryté. Na čelní stěně jsou viditelné pouze kliky, rozety a nožky. Místo standardních „U“ profilů se volí „L“ profily. Někteří zákazníci dávají tomuto skrytému provedení kovů přednost.

27.05.2019

OD PRIOR Zlín

Zúčastnili jsme se stavebních úprav obchodního domu PRIOR ve Zlíně a dodali jsme sanitární příčky ve variantě Comfort nerez, 0742 FH Pebble Grey. Varianta Comfort nerez má plošný materiál HPL a nosnou konstrukci z nerezu. Tyto materiály jsou vhodné do vlhkých prostor včetně sprch. Varianta je to rovněž elegantní a estetická, proto je zákazníky žádaná i do suchých prostor.

20.05.2019

Vietnamská tržnice VINAMO Brno

Podíleli jsme se na realizaci nástavby areálu vietnamské tržnice VINAMO v Brně. Naše dodávka zahrnovala sanitární příčky ve variantě Light, dekor světle šedá. Tato varianta má plošný materiál DTDL tl. 18 mm, mezi zákazníky je žádaná pro svoji cenovou dostupnost.

17.05.2019

Středisko volného času Trutnov

Naše firma se podílela na rekonstrukci a dostavbě Střediska volného času v Trutnově. Dodali jsme sanitární příčky ve variantě Comfort, umyvadlové desky, lavice a šatní skříňky PLUS, vše v několika dekorech. Tato varianta šatních skříněk má korpus z plechu a dvířka z HPL, jedná se o nejoblíbenější volbu našich zákazníků.

13.05.2019

OC Atrium Flora Praha - re-design Cinema City

V pražském OC Flora proběhl re-design prostor toalet u kina Cinema City. Zákazník si pro sanitární příčky vybral naši variantu Classic HPL nerez v dekoru 0011 FH Mandarin od rakouského výrobce plošných materiálů Fundermax. Varianta Classic HPL nerez má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD a nosnou konstrukcí z nerezu.

9.05.2019

Administrativní budova SPH stavby s.r.o. Bystřice nad Pernštejnem

Do nové administrativní budovy bystřické stavební firmy SPH stavby s.r.o. jsme dodali sanitární příčky ve variantě Classic HPL nerez dvou dekorech od rakouského výrobce plošných materiálů Fundermax. První je 0077 FH Charcoal a druhá 0011 SG Black, což je laminát s atraktivním vysokým leskem Spiegelglanz.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj