Poptat realizaci poptat
O nás

O nás

Jsme přední český výrobce truhlářských výrobků pro interiéry veřejných budov. Na trhu jsme již více než 20 let a za tu dobu máme více než 1 000 spokojených zákazníků. Disponujeme vlastními výrobními prostory v Brně, kde naše výrobky vznikají pod rukama našich odborně vzdělaných a zkušených pracovníků. Podívejte se například na naše designové a přitom praktické sanitární příčky.

V naší firmě se všichni řídíme zásadami 3S, které jsou pro nás charakteristické a za kterými si stojíme. A jsou to:

 

Spolehlivost

Spolehlivost

Dodržujeme zákony i "gentlemanské" dohody, protože jsme slušní lidé. Stojíme si za kvalitou našich výrobků. Dlouhé záruční lhůty beze zbytku plníme a reklamace vždy vyřešíme

Spokojenost

Spokojenost

Každého klienta zakázkou hladce "provedeme". Interiér umíme navrhnout, vyrobit i namontovat. Díky vlastní truhlářské dílně nemáme téměř žádné výrobní limity. Zákazníkům dokážeme maximálně vyjít vstříc. Nechtějte však po nás, abychom cokoliv dělali jako konkurence. My už jsme si našli vlastní efektivní cestu.

Stabilita

Stabilita

ADI je na trhu již 20 let a má silné finanční zázemí AD Group. Máme skvělou platební morálku, spolupráce s námi je bezproblémová.

Naše historie

2019
2019

Zkvalitnění výrobků díky CNC Pro přípravu výkresů využíváme nově jeden z nejlepších SW na trhu Solidworks a v kombinaci s nářezovým SW Optimic minimalizuje chybovost a maximalizuje výtěž materiálu

2018
2018

Naše jednatelka paní Renata Kobzová získala vynikající umístění v 11. ročníku OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – 3. místo v kategorii STŘEDNÍ SPOLEČNOST 2018.

2009
2009

Přestěhování vedení společnosti, obchodního a realizačního týmu do budovy Avriopoint na ul. Sochorově v Brně.

2008
2008

Změna názvu společnosti ADI interiér s.r.o.

2004
2004

Přestěhování výrobní divize do výrobních prostor v areálu BVV v Brně

2000
2000

Vznik samostatného právního subjektu ARCH.DESIGN nábytek, s.r.o.

1999
1999

Zahájení vlastní výroby nábytku ve Šlapanicích u Brna

1997
1997

Zahájení činnosti dodávek interiérů a nábytku jako divize ve firmě Arch.design s.r.o.

Budeme se těšit na Vaši poptávku.

Pro rychlý průběh zpracování cenové nabídky pošlete prosím rovnou VV s poptávanými položkami a alespoň jednoduchý půdorys místností, kde se budou sanitární příčky nacházet. Zasláním pouze kompletní projektové dokumentace celý proces výrazně zpomalíte.

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.