Poptat realizaci poptat
Hotel Sen Senohraby u Prahy

Hotel Sen Senohraby u Prahy

Naše firma je dodavatelem interiérů pro oba naše sesterské hotely Maximus Resort na Brněnské přehradě a SEN CONGRESS LEISURE HOTEL v Senohrabech u Prahy.

Oba jsou společným dílem firem AD Group, do které patříme.

Veškerý nábytek, který v těchto hotelech najdete, jsme buď vyrobili nebo "alespoň" dodali my z ADI.

https://www.maximus-resort.cz/

https://www.hotelsen.cz/

https://www.ad-group.cz/

Interiéry na hotelu Sen prošly velkou a úspěšnou proměnou. Zeptali jsme se na pár otázek jednatelky firmy ADI interiér Renaty Kobzové, která je jejich autorkou ?
▫️Co pro Vás bylo inspirací při navrhovaní pokojů?▫️
Návrhy pokojů pro mě byly celkem výzva, protože mým preferovaným stylem jsou čisté, minimalistické interiéry s jednoduchými liniemi doplněné zajímavými dekoracemi jako jsou polštářky, tapety nebo obrazy.
Uvažovala jsem, že půjdeme cestou kontrastu mezi imitací historické budovy a moderním interiérem, ale z pohledu budoucích hostů mi přišlo vhodnější sjednotit styl budovy a interiéru, aby hosté, kteří vyhledávají zámecký hotel, nebyli zklamaní z jednoduchého a moderního interiéru.
Hotel byl v minulosti hodně vyhledávaným svatebním hotelem, v němž si nevěsta připadala jako princezna na zámku a tuto tradici jsem chtěla zachovat.
▫️Měla jste jasnou představu o budoucím vzhledu pokojů při prvních návštěvách hotelu Sen, nebo se v průběhu času nějak vyvíjela?
Budova vznikla jako imitace francouzské renesanční architektury, z počátku jsem tedy hledala nějaké společné prvky, jak sjednotit budovu a interiéry.
I když byly interiéry hotelu hodně zdevastované, hotel působil velice podmanivě a mě bavilo bloumat po jeho rozsáhlých, dlouhých chodbách a kochat se výhledem na okolní krajinu. Chtěla jsem, aby interiéry byly příjemné a trochu zámecké, ale zároveň moderní.
Představ jsem měla ze začátku několik, ale hotel byl jen jeden, takže jsem musela ze spousty nápadů vybrat jen jeden styl. Nakonec tedy vyhrál styl oblíbený zejména v Itálii “classic interior”, z něhož jsem se nechala inspirovat některými prvky.
▫️Interiér hotelu je navržen podle Feng Shui. Jaký vliv má Feng Shui na naše zdraví a mysl při návštěvě hotelu?▫️
Feng Shui je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho okolniho prostoru. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru tak, aby bylo umožneno nerušené plynutí energie prostorem a tim pádem se člověk v prostoru cítil dobře jak psychicky, tak fyzicky.
Není jednoduché to zrealizovat a myslím si, že se to daří lépe senzitivním tvůrcům interiérů než těm „nesenzitivním“.
Asi to znáte, někdy přijdete do nádherného luxusního interiéru a jste ohromení směsicí nápadů, ale vůbec se tam necitíte dobře. Díky jednoduchých zásadám Feng Shui při tvorbě interiérů to lze změnit.
Už při vstupu do hotelu na vás Feng Shui dýchne, díky rozetě s logem na které jsme spolupracovali s odborníky na Feng Shui. Ti určili její velikost, tvar a barevnost a zároveň připomínkovali návrh celého interiéru.
Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a zažít nově zrekonstruovaný hotel Sen ❤️

Budeme se těšit na Vaši poptávku.

Pro rychlý průběh zpracování cenové nabídky pošlete prosím rovnou VV s poptávanými položkami a alespoň jednoduchý půdorys místností, kde se budou sanitární příčky nacházet. Zasláním pouze kompletní projektové dokumentace celý proces výrazně zpomalíte.

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.