Kompletně zařizujeme interiéry veřejných budov na zakázku | Adint.cz
Zobrazit menu

Interiéry veřejných budov

Oblastí, která nám jde ze všeho nejlépe, jsou kompletní dodávky interiérů veřejných budov. Taková práce vyžaduje široký rozhled a velkou dávku koordinace. A ty my máme.
Ideální start je takový, že spolupracujeme s architektem už při tvorbě projektu. Můžeme mu poradit řešení a materiály, které dosud nezná nebo s nimi nemá dostatek zkušeností. Pravidelně se účastníme veletrhů a prezentací novinek, kde čerpáme nápady. Nápad bez uplatnění nemá význam a každý nápad chce být uplatněn. Již teď máme připraveno spoustu takových nápadů.
Když se nám následně podaří zakázku získat do realizace, víme, jak si s dodávkou poradíme a jaký termín dodání je reálný. Nikdy neslibujeme zákazníkovi něco, o čem předem víme, že nestihneme nebo nedopadne dobře. Naopak vždy nabízíme taková řešení, která budou fungovat.
Nebojíme se většího objemu dodávky ani delší záruční lhůty. Doslova a beze zbytku vždy splníme naše heslo SPOLEHLIVOST / SPOKOJENOST / STABILITA.
Nestaráme se „jenom“ o nábytek. Pokud o to budete mít zájem, vyřešíme s vámi také Feng-shui, popřípadě ozvláštnění atypickou květinovou výzdobou.

Naše referenční zakázky:
OC Chodov Praha
MOU Brno

ČZU MCEV Praha
Úřad práce Polní Brno
MZM – Mendelianum Brno
MZM – Pavilon Anthropos Brno
Vstupní budova Punkevních jeskyní
Archeologický park Pavlov
Městské lázně Nové Město na Moravě
Velký svět techniky Ostrava
Administrativní budova Avriopoint Brno
Beckhoff Česká republika Brno

Zobrazit více fotografií

Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj