Umyvadlové desky Brno | Adint.cz
Zobrazit menu

Umyvadlové desky

Nabízíme 3 základní materiálové varianty umyvadlových desek:
1. HPL - vysokotlaký laminát o tloušťce 10-13 mm
2. Postforming - jádro DTD, povrch HPL fólie
3. Umělý kámen


Zobrazit více fotografií
1. umyvadlové desky HPL
Vysokotlaký laminát HPL (High Pressure Laminate) je velice odolný, k dispozici v široké škále dekorů a tlouštěk od různých dodavatelů plošných materiálů. Umyvadlové desky z vysokotlakého laminátu mají přiznané konstrukční spoje dle individuálního zadání zákazníka.

2. umyvadlové desky Postforming

Postformingové desky od dodavatele Kaindl přinášejí mnoho výhod. Je to například snadná a rychlá montáž, velká variabilita dekorů, přijatelná cena oproti deskám z umělého kamene a vysoká odolnost proti poškrábání.

3. umyvadlové desky Umělý kámen

Jedná se o neporézní, tvárný materiál, při jehož spojování nevznikají spáry a vytváří dokonale hladkou plochu. V případě poškození či poškrábání lze rozleštit do původního stavu.

Konzoly

Konzoly pro uchycení na zeď mohou být buď nerezové nebo kovové s povrchovou úpravou komaxit. Jejich provedení je individuální na každou zakáku dle konkrétních požadavků stavby.

Kotvení

Ke kotvení používají naši montéři chemické kotvy zajišťující vysokou pevnost.
Desky dodáváme bez umyvadel, pouze s přípravou na osazení umyvadly, tj. s připravenými otvory dle zadaného rozměru či typu umyvadla. Na základě dohody je potom možná i dodávka vybraných umyvadel.

Umyvadlová deska HPL Umyvadlová deska Umělý kámen

Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj