Poptat realizaci poptat

Reference

Pavel Gabko, vedoucí pobočky Záluží Pavel Gabko, vedoucí pobočky Záluží

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za perfektní provedení zakázky a profesionální přístup montážní posádky.

Hynek Pokorný Hynek Pokorný

V příloze zasílám podepsaný předávací protokol, jen jsem zapomněl vyplnit hodnocení, prosím zaškrtněte si všude 1. Je radost s Vaší firmou spolupracovat. Díky a přeji hezký den.

Ing. Jaroslav Folprecht, jednatel Ing. Jaroslav Folprecht, jednatel

Vážení obchodní přátelé, Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za rychlý, včasný a bezproblémový průběh díla na zakázce "Oprava WC - ZŠ Slovanské náměstí". Děkujeme za spolupráci, Vaši firmu budeme doporučovat dalším obchodním partnerům. S pozdravem

Dagmar Hrochová, starostka Dagmar Hrochová, starostka

Jak v loňském roce tak i letos bylo vše perfektní od počáteční komunikace při objednání zakázky, přes zaměření až po dokončení montáže. Byla a je to vstřícnost při úpravách, doplnění nebo oprava zakázky, vždy rychlé a spolehlivé jednání a úžasní montéři, kteří zvládají perfektní práci. Vše je v naprostém pořádku, jste všichni úžasní, je radost s vámi spolupracovat. Budu jen a jen doporučovat.

Martin Čagan, vedoucí zakázky Martin Čagan, vedoucí zakázky

Dobrý den, děkujeme Vaší společnosti za rychlé a profesionální provedení zakázky „Rekonstrukce sociálního zázemí Ski klub Velké Meziříčí - Fajtův kopec“. Děkujeme za spolupráci.

Prostor k vyjádření