Zpravodaj
Zobrazit menu

Zpravodaj

Firemní Kemp AD Group 2018

V září proběhl další ročník našeho oblíbeného firemního Kempu AD Group. Po několika letech jsme se opět vrátili na Baldovec, kde jsme si to v neuvěřitelném počtu, téměř 150 zaměstnanců, pořádně užili.
Po příjezdu čekal na všechny účastníky welcome drink a občerstvení a hned poté jsme se rozdělili do 14 týmů a pustili se do dopolední týmové hry Baldyard.
Vyzkoušeli jsme si zajímavé úkoly, zaměřené na logiku, motoriku či zdatnost a zároveň jsme u toho také poznali nové kolegy z ostatních firem.
V odpolední části jsme se vrhli na oblíbené turnaje v nohejbale a beach volejbale a ostatní si zahráli paintball, vyzkoušeli lanovku či lukostřelbu a nebo využili krásného počasí pro výlet či osvěžení v bazénu.
Všichni se královsky bavili.
Těšíme na příští rok.
18. 10. 2018 Hana Blatecká Číst dále

PF 2018

Do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů a zároveň se těšíme na naši budoucí spolupráci.
PF 2018
19. 12. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Hledáme montéry

Do naší výroby na BVV hledáme nové kolegy na pozici montér.

Požadovaná kvalifikace:

Vyučení v technickém oboru
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
Manuální zručnost
Schopnost práce v týmu
Výborný zdravotní a fyzický stav
Výborné komunikační schopnosti
Praxe min. 2 roky

Náplň práce:

Přeprava a montáž sanitárních příček
Montáž kování, a kovových součástí
Přeprava, kompletace a montáž zakázkového nábytku
Komunikace se zástupci stavby

Životopisy posílejte na email: blatecka@adint.cz.
11. 10. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Květinové dekorace

Dekorace (vázy, obrazy) jsou již samozřejmou součástí našeho portfolia. Spolupracujeme s několika floristickými studii a nově jsme začali dekorace kombinovat s květinami či umělými květinami.
květinové dekorace květinové dekorace květinové dekorace

16. 6. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Oslava 17 let ADI

V pátek 12.5.2017 jsme oslavili 17. narozeniny naší firmy. Výjimečně jsme upustili od tradiční sportovní aktivity a věnovali se „jenom“ diskuzím o tom, kam chceme firmu v budoucnu posouvat a kde bychom chtěli firmu vidět. A měli jsme spoustu výborných nápadů. Tak teď už zase pracujeme na jejich naplnění.
02. 6. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Querkus: nové dekory

Již dříve jsme vás upozornili na naši oblíbenou a osvědčenou dubovou dýhovanou desku Querkus. V kolekci pro rok 2017 se objevily dva nové dekory: Dub Baltimore a Dub Harlem.
12. 4. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Den otevřených dveří AD Group v Avriopointu

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V AVRIOPOINTU!

Administrativní budova AvrioPoint je moderní osmipodlažní budova nacházející se v lokalitě Brno-Žabovřesky. Budova byla postavena v roce 2008, kdy také získala první místo v soutěži STAVBA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE v kategorii občanské vybavenosti.

AvrioPoint je sídlem firem, které tvoří silnou skupinu AD Group.

Přijďte a nakoukněte do ateliérů společnosti Arch.Design, seznamte se s realitními makléři AvrioReal, pod pokličku financí nakoukněte v AD Economy.
Dále se představí projektanti liniových staveb Linio Plan, společnost SUBTECH, která projektuje technické zařízení budov,
ADI interiér vám navrhne i vyrobí interiér. Naše stavební společnost Relycon vás seznámí s realizací velkých i malých staveb, INVIN zajišťuje stavební management, CONSTRA se věnuje fit-outům kancelářských i obchodních prostor a AVRIOINVEST se zabývá developerskou a akviziční činností.

Začátek prohlídky je vždy v každou celou hodinu, tzn. ve 14:00, 15:00, 16:00 a v 17:00 hodin. Počet zájemců na jednu prohlídku je max. 15 osob. Na konci naší prohlídky Vás čeká krásný výhled ze samotné střechy budovy AvrioPoint a výborné občerstvení.

Vaši účast prosím potvrďte tady na FB eventu, nebo na emailu: marketing@ad-group.cz
31. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále

CLIP top BLUMOTION v barvě černý Onyx

Nové barevné provedení závěsů Blum je velice elegantní a zvláště vhodné do tmavších plošných materiálů, ze kterých nebude "svítit" jako klasické závěsy.
Tmavý nábytek oplývá prostou elegancí – zvenku i uvnitř. Závěsy v barvě černý Onyx se harmonicky včlení do nábytku a začnou ihned udávat výrazný, působivý tón. Pro větší volnost provedení a uspořádání nadstandardního nábytku, s designem bez kompromisů.
Více o nabízeném sortimentu.
29. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Egger: ST16 Matex Plaster

Egger letos přišel s novou povrchovou úpravou ST16 Matex Plaster. Vypadá velice realisticky. Je ideální pro interiérové obklady.
Tento povrch má vzhled omítky nebo úpravy špachtlí, a obsahuje jak hluboké a surové, tak i hladké a lesklé prvky. Na reprodukci betonu, kovu a kamene je stěží rozeznatelný od skutečných materiálů. Uni barvám propůjčuje materiální charakter. U některých dekorů, např. u jílovce vytváří synchronizovaný efekt.
Přehled všech dostupných dekorů.
24. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj