ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

12.09.2019

Dokončení hotelu Sen v Senohrabech

Naše sesterská firma hotel Sen v Senohrabech u Prahy byl otevřen a do konce září je ve zkušebním provozu.
Všechny součásti interiéru, které v hotelu najdete, dodávala naše firma.
Více ve fotogalerii hotelu Sen:
https://www.hotelsen.cz/fotogalerie-hotelu-sen/

6.09.2019

Kino Scala Brno

Známé a oblíbené kino Scala v Brně na Moravském náměstí prochází v současné době rekonstrukcí sociálního zařízení.
ADI dodává sanitární příčky, varianta Komfort nerez, plošný materiál HPL tl. 12 mm ve skladovém dekoru bílá od Pfleiderera.

4.09.2019

ZŠ a ZUŠ Líbeznice

V rámci rozšíření kapacity ZŠ a ZUŠ Líbeznice proběhla dostavba 20 tříd a velkokapacitní jídelny.
Žáci a učitelé se mohou těšit na sanitární příčky z naší výroby ve variantě Komfort nerez, plošný materiál HPL tl. 12 mm. Zákazník si zvolil dva dekory od Eggera, Lila a Kouřově modrá.

28.08.2019

Kulturama Bratislava

Kulturama v Bratislavě je nové zajímavé místo, které vzniklo adaptací prostoru stávajících garáží bývalého výrobně-administrativního objektu na nové využití – víceúčelový prostor digitální galerie, školícího centra a bistra.
Hostům budou na toaletách sloužit naše sanitární příčky ve variantě Komfort nerez, plošný materiál HPL tl. 12 mm v dekoru černá od Pfleiderera.

26.08.2019

Koupaliště Lipník nad Bečvou

Na toalety koupaliště v Lipníku nad Bečvou jsme dodali sanitární příčky ve variantě Komfort, plošný materiál HPL tl. 12 mm, dekor 0081 FH Alpaca od Fundermaxe.

21.08.2019

Rekonstrukce a modernizace Lázeňské kolonády a haly Vincentka Luhačovice

Opět další zajímavý projekt, kterého jsme se mohli zúčastnit. Tentokrát jsme dodali sanitární příčky ve variantě Komfort, plošný materiál HPL tl. 12 mm, dekor 0085 FH Weiss od Fundermaxe.

19.08.2019

Staré Splavy u Máchova jezera

Jedna z budov v rekreační oblasti Staré Splavy u Máchova jezera prošla rekonstrukcí. Naše firma dodala sanitární a sprchové sanitární příčky ve variantě Komfort nerez, plošný materiál HPL tl. 12 mm, skladový dekor U12188 VV – světle šedá od Pfleiderera. Sprchové příčky mají podle zadání od projektanta rovněž předsíňku s poličkami a háčky a sprchový závěs.

12.08.2019

TESCAN Brno II. etapa

V roce 2013 jsme dodali sanitární příčky do jedné z budov brněnské firmy TESCAN. Zákazník byl s naší prací spokojen a pro další etapu si opět vybral naše sanitární příčky, dále umyvadlové desky a interiérové obklady stěn. Sanitární příčky jsou ve variantě Komfort nerez s horizontální nadstavbou, plošný materiál HPL tl. 12 mm, skladový dekor U12188 VV – světle šedá od Pfleiderera. Umyvadlové desky jsou rovněž z HPL tl. 12 mm a obklad stěn je z DTDL tl. 18 mm, dekor Coco Bolo přírodní od Eggeru.

8.08.2019

Letní scéna Špilberk

Pokud se letos v létě chystáte na Špilberk do letního kina nebo na jinou venkovní akci, budete mít k dispozici toalety se sanitárními příčkami naší výroby. Jedná se o variantu Klasik s laminem tl. 25 mm a skladovým dekorem 112 PE – světle šedá od Kronospanu.

5.08.2019

Depozitář Národní knihovny Praha

Depozitář Národní knihovny v Praze Hostivaři je unikátní stavba, která vznikla v 90-tých letech minulého století rekonstrukcí, přístavbou a nástavbou výstavnické haly z 60-tých let. V rámci současné rekonstrukce jsme dodali sanitární příčky ve variantě Klasik HPL nerez. Tato varianta má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD v celkové tloušťce 25,7 mm a nosnou konstrukcí z nerezu. Architekt vybral dekor 0753 Cool Grey Medium FH od Fundermaxe.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj