ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

18.07.2019

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha sám sebe označuje za největší aquapark ČR a nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Naše firma se podílela na rozšíření sprchoven a dodala sanitární příčky a boxy na odkládání osobních věcí. Sanitární příčky jsou ve variantě Komfort nerez, která je určená právě do sprch, v dekorech 0259 FH Zorro a 2206 FH Fango, oboje od Fundermaxe.

15.07.2019

Změna názvosloví

Variantu Classic jsme přejmenovali na Klasik, Comfort je nově Komfort.
Většina zákazníků pravděpodobně změnu nezaznamená, ale pro jistotu na to upozorňujeme, abyste byli informováni.

15.07.2019

Sportovní hala Sadová Napajedla

Sportovní areál procházel stavebními úpravami a ADI dodalo sanitární příčky. Tentokrát se jedná o variantu Komfort nerez v dekoru světle šedá. Tato varianta jako plošný materiál HPL tl. 12 mm a nosnou konstrukci z nerezu.

10.07.2019

Olympia Mladá Boleslav

Realitní skupina CPI Property Group zahájila plánovanou rekonstrukci obchodního centra Olympia Mladá Boleslav. Modernizací prochází hypermarket, pasáž, relaxační zóny i samotné prodejní jednotky. Do 1. části - nové zrekonstruované toalety u hypermarketu Albert -  jsme dodali zrcadlové stěny, skříňky pod umyvadla, lavice, sanitu a obklad z HPL.

21.06.2019

Úpravy hotelu Sen v Senohrabech u Prahy - 3. díl - vzorový pokoj II

Do skupiny AD Group přibyla nová sesterská firma – hotel Sen v Senohrabech u Prahy. 
ADI má starosti všechny interiéry a nábytek.
Pořád jedeme dál...

14.06.2019

Kulturní dům Peklo Plzeň

Kulturní dům Peklo je novorenesanční stavba v Pobřežní ulici v Plzni provedená staviteli Hůlou a J. Austerem. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Naše firma se zúčastnila jeho částečné rekonstrukce. Na toaletách budou nově sloužit sanitární příčky z naší výroby, varianta Classic HPL v dekoru 0756 FH Warmgrau Mittel. Varianta Classic HPL má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD a nosnou konstrukcí z hliníku s povrchovou úpravou komaxit.

6.06.2019

Restaurace a penzion Na Sklepích Chrudim

Do kompletně opravené restaurace a penzionu Na Sklepích v Chrudimi si zákazník vybral sanitární příčky v naší variantě Comfort nerez, dekor 0851 FH Winterweiss od Fundermaxe. Varianta Comfort nerez se skládá z plošného materiálu HPL tl. 12 mm a nosné konstrukce z nerezu. Je vhodná jak na toalety, tak do vlhkých prostor sprch.

3.06.2019

MB Tool Třebčín

Zákazníkům, kteří vyžadují zajištění intimity výkonu, nabízíme a doporučujeme jakoukoliv z našich variant v provedení buď s nadstavbou nebo jako CELOKABINA. Ve firmě MB Tool v Třebčíně zvolili nadstavbu, protože mezipříčky měly zachovalé vyzděné. Jedná se o naši variantu Classic, lamino tl. 25 mm ve skladovém dekoru světle šedá. Nosné profily jsou z hliníku s povrchovou úpravou komaxit RAL 9006, bílý hliník.

29.05.2019

Vinařství Annovino Lednice

Lednické vinařství Annovino nabízí to nejlepší z Lednicko-valtického areálu. Kromě vlastních vinohradů využívá ke zpracování hrozny z univerzitních vinohradů Mendelovy univerzity - vinařské fakulty. Do prostor jeho toalet jsme dodali sanitární příčky ve variantě Classic nerez se skrytými kovy, dekor antracit. Tato varianta má jako plošný materiál lamino tl. 25 mm, všechny kovy jsou z nerezu a jsou maximálně skryté. Na čelní stěně jsou viditelné pouze kliky, rozety a nožky. Místo standardních „U“ profilů se volí „L“ profily. Někteří zákazníci dávají tomuto skrytému provedení kovů přednost.

27.05.2019

OD PRIOR Zlín

Zúčastnili jsme se stavebních úprav obchodního domu PRIOR ve Zlíně a dodali jsme sanitární příčky ve variantě Comfort nerez, 0742 FH Pebble Grey. Varianta Comfort nerez má plošný materiál HPL a nosnou konstrukci z nerezu. Tyto materiály jsou vhodné do vlhkých prostor včetně sprch. Varianta je to rovněž elegantní a estetická, proto je zákazníky žádaná i do suchých prostor.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj