Sanitární příčky a realizace interiérů | Adint.cz
Zobrazit menu

Reference

9.10.2017

Bytový dům Nová Okružní Prostějov

Kromě klasických sanitárních příček patří do našeho portfolia i sklepní kóje.
Varianta Basic, dekor šedá.

27.09.2017

Kongresové centrum Praha

Zúčastnili jsme se rekonstrukce Kongresového centra v Praze. Dodali jsme sanitární příčky ve variantě Classic, dekor bílá.

22.09.2017

ZŠ Slovanské náměstí Brno - pochvala

Pochvala od spokojeného zákazníka vždy potěší.
Na tuto zakázku jsme dodali 46 sanitárních kabinek ve variantě Comfort,
dekor Cappuccino.

13.09.2017

Školy po celé ČR

Jako každý rok jsme v průběhu prázdnin přispěli svým malým dílem k příjemnějšímu nástupu žáků a studentů do nového školního roku.
Letošní seznam škol: ZŠ Okružní Zlín, MŠ Žabka Kohoutovická Žebětín, ZŠ Slovanské náměstí Brno, ZŠ Humpolec, Gymnázium Most, ZŠ Hroznová Brno, ZŠ Rajhrad, ZŠ Letonice, ZŠ Lány Brno, ZŠ Nové Strašecí, MŠ a ZŠ Sruby, Gymnázium Jeseník, ZŠ Vranovská Brno, ZŠ Chýně, Zdravotnická škola Staré město Praha, UVIS MZLU Brno, Vzdělávací centrum UTB Zlín, Objekt č. 22 VFU Brno, VŠ Palestra Praha
Celkový počet vyrobených a namontovaných sanitárních kabinek: 303

7.09.2017

Optika Apia v OC Olympia Brno

Na základě projektu zpracovaného arch. Martinem Králem ze sesterského Arch.Designu jsme vyrobili a dodali kompletní vybavení pro prodejnu optiky Apia v OC Olympia Brno.

4.07.2017

Dětský koutek Olympia Brno - inspirace pro MŠ

Realizace dětského koutku v OC Olympia Brno byla nejen příjemnou smysluplnou prací, ale stala se pro nás také skvělou referencí. Rádi poradíme a pomůžeme i Vám k pohodlnému dětskému interiéru MŠ, ZŠ, klubu či herny.

16.06.2017

Dětský koutek Olympia Brno - květinová pochvala

Po 17 letech fungování dětského koutku v původních prostorách se podařilo díky vstřícnosti majitele Olympia a dobré práci stavitelů a designerů vytvořit úžasný projekt pro děti. Oficiální foto budeme mít až po slavnostním otevření 20.6.2017. Za spolupráci na tvorbě jsme dostali krásnou květinovou pochvalu.

13.06.2017

Faurecia Mladá Boleslav - nová varianta Comfort Glass

Na přání našich zákazníků jsme vyvinuli další variantu sanitárních příček, kterou jsme nazvali Comfort Glass. Má kombinovaný plošný materiál - kalené sklo Satinato tl. 8 mm + vysokotlaký laminát HPL tl. 10-11 mm. Kalené sklo lze použít na dveře i mezipříčky. Vysokotlaký laminát na čelní stěně má důležitou funkci, redukuje případné nedokonalosti rozměrů pevných stěn, protože se dá snadno doříznout na místě.

6.06.2017

Školící středisko Leonardo Technology Říčany u Prahy

Jedním z našich typů, jak mít co nejrychleji na místě barevné sanitární příčky, je právě toto řešení: skladový plošný materiál + barevné nosné profily.

29.05.2017

Schaltag Ústí nad Orlicí

Montážní hala Schaltag v Ústí nad Orlicí je další ukázkou známého faktu, že barevným kachličkám sluší naše sanitární příčky ve skladových dekorech. Tentokrát se jedná o „šedou“ variantu Classic AL.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj