ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

20.05.2019

Vietnamská tržnice VINAMO Brno

Podíleli jsme se na realizaci nástavby areálu vietnamské tržnice VINAMO v Brně. Naše dodávka zahrnovala sanitární příčky ve variantě Light, dekor světle šedá. Tato varianta má plošný materiál DTDL tl. 18 mm, mezi zákazníky je žádaná pro svoji cenovou dostupnost.

17.05.2019

Středisko volného času Trutnov

Naše firma se podílela na rekonstrukci a dostavbě Střediska volného času v Trutnově. Dodali jsme sanitární příčky ve variantě Comfort, umyvadlové desky, lavice a šatní skříňky PLUS, vše v několika dekorech. Tato varianta šatních skříněk má korpus z plechu a dvířka z HPL, jedná se o nejoblíbenější volbu našich zákazníků.

13.05.2019

OC Atrium Flora Praha - re-design Cinema City

V pražském OC Flora proběhl re-design prostor toalet u kina Cinema City. Zákazník si pro sanitární příčky vybral naši variantu Classic HPL nerez v dekoru 0011 FH Mandarin od rakouského výrobce plošných materiálů Fundermax. Varianta Classic HPL nerez má jako plošný materiál oboustranně zalisovaný laminát na jádru z DTD a nosnou konstrukcí z nerezu.

9.05.2019

Administrativní budova SPH stavby s.r.o. Bystřice nad Pernštejnem

Do nové administrativní budovy bystřické stavební firmy SPH stavby s.r.o. jsme dodali sanitární příčky ve variantě Classic HPL nerez dvou dekorech od rakouského výrobce plošných materiálů Fundermax. První je 0077 FH Charcoal a druhá 0011 SG Black, což je laminát s atraktivním vysokým leskem Spiegelglanz.

30.04.2019

Kemp Velký Vřešťov - pochvala

"Jak v loňském roce tak i letos bylo vše perfektní od počáteční komunikace při objednání zakázky, přes zaměření až po dokončení montáže.
Byla a je to vstřícnost při úpravách, doplnění nebo oprava zakázky, vždy rychlé a spolehlivé jednání a úžasní montéři, kteří zvládají perfektní práci.
Vše je v naprostém pořádku, jste všichni úžasní, je radost s vámi spolupracovat.
Budu jen a jen doporučovat."
Dagmar Hrochová, starostka, Městys Velký Vřešťov

25.03.2019

Úpravy hotelu Sen v Senohrabech u Prahy - 2. díl - vzorový pokoj I

Do skupiny AD Group přibyla nová sesterská firma – hotel Sen v Senohrabech u Prahy. 
ADI má starosti všechny interiéry a nábytek.
V současné době probíhá vzorování pokojů.

18.03.2019

CTP Brno

V jedné z mnoha budov našeho stálého firmy CTP slouží sanitární příčky z naší výroby. Jako obvykle se jedná o variantu Classic nerez, dekor šedá.

11.03.2019

Kapucínské terasy Brno

Další známou lokalitou, kde nově najdete sanitární příčky z ADI, jsou brněnské Kapucínské terasy. Sanitární příčky jsou provedeny ve variantě Comfort nerez, dekor šedočerná.

6.03.2019

Janáčkovo divadlo Brno

Jednou z našich loňských prestižních zakázek bylo Janáčkovo divadlo v Brně. Zákazník si vybral variantu Comfort nerez, dekor bílá.

25.02.2019

Kanceláře Praha

Do multifunkčního objektu v Praze jsme dodávali sanitární příčky ve variantě Comfort, dekor 0020 FH – Ballerina pro ženy a dekor 0023 FH – Lamar. Provedení bylo přizpůsobeno přání zákazníka, horní jekl nade dveřmi byl skryt proužkem plošného materiálu, závěsy jsou viditelné pouze zevnitř kabinky, takže zvenku nekazí dojem žádné nadbytečné kování.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj