Sanitární příčky a realizace interiérů | Adint.cz
Zobrazit menu

Reference

4.07.2017

Dětský koutek Olympia Brno - inspirace pro MŠ

Realizace dětského koutku v OC Olympia Brno byla nejen příjemnou smysluplnou prací, ale stala se pro nás také skvělou referencí. Rádi poradíme a pomůžeme i Vám k pohodlnému dětskému interiéru MŠ, ZŠ, klubu či herny.

16.06.2017

Dětský koutek Olympia Brno - květinová pochvala

Po 17 letech fungování dětského koutku v původních prostorách se podařilo díky vstřícnosti majitele Olympia a dobré práci stavitelů a designerů vytvořit úžasný projekt pro děti. Oficiální foto budeme mít až po slavnostním otevření 20.6.2017. Za spolupráci na tvorbě jsme dostali krásnou květinovou pochvalu.

13.06.2017

Faurecia Mladá Boleslav - nová varianta Comfort Glass

Na přání našich zákazníků jsme vyvinuli další variantu sanitárních příček, kterou jsme nazvali Comfort Glass. Má kombinovaný plošný materiál - kalené sklo Satinato tl. 8 mm + vysokotlaký laminát HPL tl. 10-11 mm. Kalené sklo lze použít na dveře i mezipříčky. Vysokotlaký laminát na čelní stěně má důležitou funkci, redukuje případné nedokonalosti rozměrů pevných stěn, protože se dá snadno doříznout na místě.

6.06.2017

Školící středisko Leonardo Technology Říčany u Prahy

Jedním z našich typů, jak mít co nejrychleji na místě barevné sanitární příčky, je právě toto řešení: skladový plošný materiál + barevné nosné profily.

29.05.2017

Schaltag Ústí nad Orlicí

Montážní hala Schaltag v Ústí nad Orlicí je další ukázkou známého faktu, že barevným kachličkám sluší naše sanitární příčky ve skladových dekorech. Tentokrát se jedná o „šedou“ variantu Classic AL.

2.05.2017

Datwyler Nový Bydžov

Ve dvou nových výrobních halách Datwyler v Novém Bydžově budou zaměstnancům v hygienickém zázemí sloužit sanitární příčky Comfort nerez ve dvou dekorech a navíc s poličkami na odkládání věcí.

18.04.2017

FIRESTA-Fišer

Dalším stálým zákazníkem, kterého si nesmírně vážíme, je brněnská firma FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.. Do svých kanceláří pravidelně objednává kancelářský nábytek z naší vlastní řady Organic.

12.04.2017

Jak poznáte výrobky z ADI

Už jste všimli někde takového loga na sanitárních příčkách? Je Vám povědomé?
samolepky ADI
Ode dneška už budete vědět, že to byly sanitární příčky naší výroby. Každé dveře zdobí v levém horním rohu oranžová nebo stříbrná samolepka s logem firmy.
Nábytkové závěsy rovněž nesou toto označení v oranžové barvě.

30.03.2017

Šumavská Tower Brno

Šumavská Tower - Seskupení tří výškových administrativních budov na Šumavské ulici bude postupně procházet rekonstrukcí. První hotovou je Šumavská 35 (budova C), kam jsme dodávali sanitární příčky ve variantě Classic Cube s černým plošným materiálem.

23.03.2017

Čerpací stanice MOL Přerov

V loňském roce jsme realizovali sanitární příčky na několika čerpacích stanicích sítě MOL. Tento úspěšný trend pokračuje i v letošním roce. Typickým znakem jsou dveře v dekoru Coco Bola od Kronospanu. Ve fotogalerii najdete čerpací stanici MOL v Přerově vyrobenou ve variantě Light nerez (s plošným materiálem tl. 18 mm), jejíž velkou výhodou je rychlé dodání.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

Jméno*: Email*: Telefon:
* povinný údaj