Sanitární příčky a realizace interiérů | Adint.cz
Zobrazit menu

Reference

15.03.2018

Vizualizace Vaší zakázky

Pro usnadnění volby Vám za příplatek rádi zpracujeme vizualizaci nového stavu i v několika variantách. Jako inspiraci si můžete prohlédnout vizualizaci soukromé ložnice, kde se zákazník rozhodoval mezi světlejším a tmavším provedením. Které by se více líbilo Vám? Neváhejte se obrátit s poptávkou na naše obchodní manažery.

9.03.2018

OC Chodov – atypické prvky

Pro zakázku OC Chodov jsme kromě dodávky Signage společně s architektem vyvinuli zcela nové prvky: Pop-up a Trolley.
Pop-up je prodejní kus pro univerzální použití na prodejní ploše. Konstrukce je hliníková, která může být kombinovaná s různými materiály, například DTDL, sklem, zrcadly, závěsy, grafikou.
Trolley je výstavní kus určený pro propagaci. Konstrukce je ocelová opláštěná mosazí, na kolečkách, se skleněnou výplní.

5.03.2018

Mondi Štětí

Mondi Štětí a.s. je předním světovým výrobcem papírových materiálů. Na toalety investor zvolil variantu Classic v zákazníky vyhledávané oranžové barvě.

28.02.2018

Polus City Center Bratislava

První nákupně-zábavní centrum na Slovensku Polus City Center v Bratislavě bylo oceněno řadou cen například Solal Silver Award 2012. Na konci loňského roku prošlo rekonstrukcí sociálního zázemí. Sanitární příčky z ADI jsou ve variantě Classic. Oblíbený dekor šedá ladí s ne zcela tradiční volbou kachliček.

23.02.2018

Klubovna TJ Břevnov

Naše šatní skříňky DTDL, typ B již slouží v Klubovně TJ Břevnov. Typ B znamená, že každá skříňka má 2 oddělené prostory. Celá šatní skříňka je z DTDL tl. 18 mm, korpus v základní bílé barvě, dvířka barevná podle výběru zákazníka.

21.02.2018

Hotel Maximus Resort - Předsálí kongresové haly

Na hotelu Maximus Resort jsme obnovili prvky předsálí kongresové haly. Sloup a část stěny jsme oživili novou šedou stěrkou.

31.01.2018

ZŠ Letonice

V Letonicích se žáci dočkali zrekonstruované podoby toalet. Sanitární příčky jsou z ADI, varianta Classic s šedým laminem. Barevné kachličky prostory příjemně oživily.

29.01.2018

Daily Fitness Na Příkopě Praha

Do Daily Fitness v Praze Na Příkopě jsme dodávali recepční pulty podsvícené LED pásky, červené sanitární příčky Classic, šatní skříňky a botníky z lamina rovněž podsvícené LED pásky. Provozovatelem tohoto největšího a nejmodernějšího fitness centra v Praze je Olga Šípková. Fitness centrum je vybudováno v krásných a atypických prostorách Nového Kolowratského paláce.

26.01.2018

Nemocnice Milosrdných bratří Brno

Podíleli jsme se na rekonstrukce 4. patra Nemocnice Milosrdných bratří v Brně. Vyrobili jsme a namontovali recepční pult, pracovní a kuchyňské linky, skříně na osobní věci i skříně na zdravotnický materiál.

24.01.2018

Hotel Maximus Resort - Květinové dekorace

Pro hotel Maximus Resort zajišťujeme kompletní dodávku interiérů včetně květinových dekorací.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj