ADI interiér: Sanitární příčky a kompletní realizace interiérů
Zobrazit menu

Reference

16.07.2018

KFC Olomouc

Nový standard pro KFC – varianta Classic nerez, dekor šedá.

27.06.2018

Knihovna Jiřího Mahena Brno

V pobočce knihovny na ulici Vondrákova v Bystrci došlo k rekonstrukci. Naše firma získala zakázku zahrnující sanitární příčky (varianta Classic nerez, dekor zelená), kuchyňské linky, umyvadlové desky a obklad zádveří.

25.06.2018

Autokemp Velký Vřešťov

Na polovině cesty mezi Dvorem a Hradcem Králové leží autokemp Velký Vřešťov. Podíleli jsme se na rekonstrukci sociálního zařízení dodávkou sanitárních příček (varianta Comfort, dekory oranžová a šedá).

22.06.2018

CTP Humpolec

Další příjemná spolupráce se stálým zákazníkem na halách pro CTP. Sanitární příčky jsou ve variantě Classic, dekor šedá.

19.06.2018

LCS Business Centre Brno

Zúčastnili jsem se 2. etapy rekonstrukce budovy LCS Business Centre v Brně na Vídeňské. Investor si vybral sanitární příčky ve variantě Comfort, dekor modrá.

13.06.2018

Sportovní hala Jeseník

V Jeseníku vyrostla nová sportovní hala, která nahradila původní již nevyhovující halu. Objekt je navržen tak, aby plnil požadavky investora na zajištění tělesné výchovy sousední školy a mimoškolní aktivity široké veřejnost. Na víceúčelové sportovní ploše bude možné hrát futsal, florbal, basketbal, volejbal a další sporty. Jejich sledování bude možné z tribuny s kapacitou až 400 diváků.
Celý projekt byl už od počáteční studie zpracováván v naší sesterské firmě Arch.Design.
Kromě sanitárních příček (varianta Classic HPL nerez, dekory zelená a žlutá) jsme dodávali další interiérové vybavení jako šatní skříňky, recepční a bufetový pult.

25.05.2018

Sportovní hala Bahňák Otrokovice

Po revitalizaci bude městská sportovní hala Bahňák užívána jako multifunkční celoroční sportoviště pro následující sporty: tenis, nohejbal, volejbal, badminton, basketbal, házená, florbal, sálová kopaná, a případně další aktivity, jako například stolní tenis nebo lakros. Sanitární příčky jsou z ADI, varianta Comfort, dekor antracit.

23.05.2018

Multikino Nordhorn Německo

Pro našeho stálého zákazníka jsme dodali sanitární příčky (varianta Comfort, dekor antracit) do dalšího multikina, tentokrát v Německu.

15.03.2018

Vizualizace Vaší zakázky

Pro usnadnění volby Vám za příplatek rádi zpracujeme vizualizaci nového stavu i v několika variantách. Jako inspiraci si můžete prohlédnout vizualizaci soukromé ložnice, kde se zákazník rozhodoval mezi světlejším a tmavším provedením. Které by se více líbilo Vám? Neváhejte se obrátit s poptávkou na naše obchodní manažery.

9.03.2018

OC Chodov – atypické prvky

Pro zakázku OC Chodov jsme kromě dodávky Signage společně s architektem vyvinuli zcela nové prvky: Pop-up a Trolley.
Pop-up je prodejní kus pro univerzální použití na prodejní ploše. Konstrukce je hliníková, která může být kombinovaná s různými materiály, například DTDL, sklem, zrcadly, závěsy, grafikou.
Trolley je výstavní kus určený pro propagaci. Konstrukce je ocelová opláštěná mosazí, na kolečkách, se skleněnou výplní.

Zobrazit další reference
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj