Zpravodaj
Zobrazit menu

Zpravodaj

Hledáme zámečníka a montéra

Do naší truhlářské dílny na BVV hledáme nové kolegy na pozice zámečník a montér. Požadujeme zkušenosti v příslušném oboru, vyučení výhodou. Zájemci obracejte se na Hanu Blateckou, email: blatecka@adint.cz, mobil: 777 923 967.
22. 9. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Květinové dekorace

Dekorace (vázy, obrazy) jsou již samozřejmou součástí našeho portfolia. Spolupracujeme s několika floristickými studii a nově jsme začali dekorace kombinovat s květinami či umělými květinami.
květinové dekorace květinové dekorace květinové dekorace

16. 6. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Oslava 17 let ADI

V pátek 12.5.2017 jsme oslavili 17. narozeniny naší firmy. Výjimečně jsme upustili od tradiční sportovní aktivity a věnovali se „jenom“ diskuzím o tom, kam chceme firmu v budoucnu posouvat a kde bychom chtěli firmu vidět. A měli jsme spoustu výborných nápadů. Tak teď už zase pracujeme na jejich naplnění.
oslava 17 let ADI oslava 17 let ADI
02. 6. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Querkus: nové dekory

Již dříve jsme vás upozornili na naši oblíbenou a osvědčenou dubovou dýhovanou desku Querkus. V kolekci pro rok 2017 se objevily dva nové dekory: Dub Baltimore a Dub Harlem.
12. 4. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Den otevřených dveří AD Group v Avriopointu

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V AVRIOPOINTU!

Administrativní budova AvrioPoint je moderní osmipodlažní budova nacházející se v lokalitě Brno-Žabovřesky. Budova byla postavena v roce 2008, kdy také získala první místo v soutěži STAVBA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE v kategorii občanské vybavenosti.

AvrioPoint je sídlem firem, které tvoří silnou skupinu AD Group.

Přijďte a nakoukněte do ateliérů společnosti Arch.Design, seznamte se s realitními makléři AvrioReal, pod pokličku financí nakoukněte v AD Economy.
Dále se představí projektanti liniových staveb Linio Plan, společnost SUBTECH, která projektuje technické zařízení budov,
ADI interiér vám navrhne i vyrobí interiér. Naše stavební společnost Relycon vás seznámí s realizací velkých i malých staveb, INVIN zajišťuje stavební management, CONSTRA se věnuje fit-outům kancelářských i obchodních prostor a AVRIOINVEST se zabývá developerskou a akviziční činností.

Začátek prohlídky je vždy v každou celou hodinu, tzn. ve 14:00, 15:00, 16:00 a v 17:00 hodin. Počet zájemců na jednu prohlídku je max. 15 osob. Na konci naší prohlídky Vás čeká krásný výhled ze samotné střechy budovy AvrioPoint a výborné občerstvení.

Vaši účast prosím potvrďte tady na FB eventu, nebo na emailu: marketing@ad-group.cz
31. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále

CLIP top BLUMOTION v barvě černý Onyx

Nové barevné provedení závěsů Blum je velice elegantní a zvláště vhodné do tmavších plošných materiálů, ze kterých nebude "svítit" jako klasické závěsy.
Tmavý nábytek oplývá prostou elegancí – zvenku i uvnitř. Závěsy v barvě černý Onyx se harmonicky včlení do nábytku a začnou ihned udávat výrazný, působivý tón. Pro větší volnost provedení a uspořádání nadstandardního nábytku, s designem bez kompromisů.
Více o nabízeném sortimentu.
29. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Egger: ST16 Matex Plaster

Egger letos přišel s novou povrchovou úpravou ST16 Matex Plaster. Vypadá velice realisticky. Je ideální pro interiérové obklady.
Tento povrch má vzhled omítky nebo úpravy špachtlí, a obsahuje jak hluboké a surové, tak i hladké a lesklé prvky. Na reprodukci betonu, kovu a kamene je stěží rozeznatelný od skutečných materiálů. Uni barvám propůjčuje materiální charakter. U některých dekorů, např. u jílovce vytváří synchronizovaný efekt.
Přehled všech dostupných dekorů.
24. 3. 2017 Hana Blatecká Číst dále

Grenamat

Grenamat AL je nehořlavá deska vyrobená z expandovaného vermikulitu a anorganického pojiva. Neobsahuje žádná minerální či skleněná vlákna nebo azbest. Podrobný popis si můžete přečíst zde. S tímto materiálem jsme například nedávno obložili "voidy" v obchodním centru Chodov.
Fotogalerie
04. 1. 2017 Hana Blatecká Číst dále
Nechte toto pole prázdné

* povinný údaj